Zabawki Lego Friends 2022 – spraw radość swojemu dziecku

Lego Friend to idealny zestaw, który zapewni Twojemu dziecku zajęcie. Jasne, kolorowe, poręczne elementy pozwolą spełnić każde marzenie. Często zdarza się, że mała dziewczynka chce jak najszybciej stać się dorosła. Z klockami Lego Friends może poczuć się w centrum aktywnego i ciekawego życia.

Lego Friends to zestaw sceniczny dla dziewczynek. Jest w nim wiele wspaniałych momentów, a głównymi bohaterkami jest pięć przyjaciółek (Olivia, Emma, Mia, Andea i Stephanie). Uwielbiają bawić się z przyjaciółmi, uprawiać sport i robić zakupy. Uwielbiają też bawić się i ulepszać swój dom.

Zalety zestawów Lego Friends 2022

Z zestawów tej serii można złożyć całe miasto,  z hotelami, restauracjami, uzdrowiskami. Niezależnie od tego, o jaki prezent poprosi młoda dama, producenci Lego już przewidzieli jej życzenie. Asortyment obejmuje:

  • Pałacyk z dekoracją wewnętrzną i zewnętrzną;
  • Fryzjer;
  • Cukiernia;
  • Supermarket.

Jest tu nawet jacht, wesołe miasteczko i Dom Przyjaźni. Wszystkie lokalizacje znajdują się w fikcyjnym mieście Heartlake City. To tam mieszkają główni bohaterowie.

Przydatne, wciągające, interesujące klocki Lego

Konstruowanie przenosi dziewczynki w świat pięknych i stylowych rzeczy. Marzą o wspaniałych jachtach, pięknych domach i basenach na swoich podwórkach. Wprawdzie są to nadal zabawki, ale kształtują w małej księżniczce chęć dekorowania prawdziwego świata i utrzymywania porządku w domu.

Domy zbudowane z klocków Lego, parki, zakłady fryzjerskie, szpitale stają się bazą dla różnych gier fabularnych. Dziewczynka wymyśla i realizuje scenariusze w formie gry:

  • Jak przyjmować gości;
  • Jak podróżować;
  • Czym poczęstować swoje koleżanki;
  • Co robić w wesołym miasteczku.

W ten sposób kształtuje się postawy społeczne polegające na wspieraniu przyjaciół, życzliwości i aktywnej komunikacji. Jeśli chodzi o asortyment, zestawy są przeznaczone głównie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Liczba elementów w tych zestawach waha się od 300 do 1000. Jednak linia produkuje również warianty o większej objętości, dla dziewczynek w wieku powyżej 8 lat.  Wiadomo, że wszystkie zestawy Lego są ze sobą zgodne. Dlatego domek z serii Lego Friends 2022 wygląda świetnie w połączeniu ze świątynią z Ninjago i kolejką z Lego City.