Lego Friends – ciekawy sposób na spędzenie czasu z koleżankami

Zabawki Lego są znane na całym świecie. Seria Lego, która pojawiła się w 2012 r., z pewnością spodoba się wszystkim dziewczynkom w wieku od 5 do 12 lat.  Ten zestaw klocków, zainteresuje również niektórych kolekcjonerów klocków Lego. Szeroki wybór i duża dostępność zestawów pozwala na zakup klocków Lego Friends w wielu sklepach internetowych i punktach sprzedaży w Twoim mieście. Wśród proponowanego asortymentu każdy może znaleźć odpowiednią dla siebie opcję.

Asortyment zestawów Lego Friends

Lego Friends 2022 (Bee) to historia pięciu przyjaciółek: Emmy, Mii, Andrei, Stephanie i Olivii. Każda z dziewczynek jest na swój sposób wyjątkowa. Każda z nich ma efektowny wygląd, specjalny charakter i mnóstwo tematycznych akcesoriów, które pomogą jej w przygodach.

Każdy zestaw przenosi Cię do miasta Hartlake City i pozwala poznać zupełnie nowe oblicze ich życia i rozrywki. Czekają na Ciebie niesamowite przejażdżki, wędrówki po dżungli, podniebne spacery i ponadwymiarowe statki wycieczkowe. Znajdują się tu również strefy zabawy i relaksu, które zapewnią rozrywkę Tobie i Twoim przyjaciółkom na wiele godzin.

Cechy serii Lego Friend to między innymi:

  • Duży asortyment minifigurek;
  • Wyjątkowe klocki Lego, z których można budować pojazdy i konstrukcje;
  • Wiele ciekawych miejsc do gry;
  • Zabawne zwierzątka i wiele, wiele innych.

Warto zwrócić uwagę na kolorystykę serii. Po prostu olśniewa soczystymi kolorami, a także wszelkimi odcieniami różu i fioletu. Takie kontrastowe kostki na pewno spodobają się wszystkim dziewczynom i wprowadzą je w ciekawą grę.

Korzyści z klocków Lego

Warto zauważyć, że firma Lego dąży do tego, aby jej zabawki były jak najbezpieczniejsze. Pamiętaj, aby trzymać się oznaczeń wiekowych na pudełku i nie zapominaj, że plastik Lego nie zawiera substancji toksycznych. A to oznacza, że możesz być bezpieczny dla zdrowia swojego dziecka. Ponadto klocki Lego Friends są kompatybilne z innymi seriami. Po zabawie z zestawami tematycznymi zawsze można zbudować coś własnego z prefabrykowanych elementów.